10.10.2010

GAYRİMENKUL İLE İLGİLİ TALEPLERİNİZİ BEKLİYORUM..Balon ile uçmaya hazırmısınız?

Re/Max'da Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaya başladığımdan beri,sağolsunlar beni tanıyan,bana güvenen,daha önce benimle iş yapmış,beraber çalışmış arkadaşlarımın ve dostlarımın desteklerine ve verdikleri referanslara çok teşekkür ediyorum.

Sizin,ailenizin ve iş yaptığınız kişilerin her türlü Gayrimenkul alım,satım,kiralama işleri ile ilgili en kaliteli hizmeti sunacağıma emin olabilirsiniz..

Re/Max'ın tüm Dünya'da ve Türkiye'de oluşturduğu  paylaşım sistemi sayesinde kendi bölgemde ve diğer bölgelerde Gayrimenkullerinizin gerçek değerine alıcı bulması konusunda özenle çalışacağıma emin olabilirsiniz..

Bugüne kadar Gayrimenkulünüzün alım/satım/kiralanması konusunda yaşadığınız olumlu veya olumsuzlukları yorumlarınızda benimle paylaşırsanız sevinirim.

Sahibinden Satılık Gayrimenkul ile Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı aracılığı ile Satılık /Kiralık Gayrimenkul'ün farkını istediğiniz takdirde sizlerden randevu rica ederek paylaşabilirim.

*Herkes köşklere,yalılara, villalara,saraylara layık..

*Size gönlünüzdeki yuvayı sunabilmek dileği ile..

*Artık o yuvayı saraya dönüştürmek sizin elinizde..


selma er.

http://www.remax.com.tr/gayrimenkul-danisman-girisimci/1101/selma-er.htm
http://www.remax.com.tr
http://www.remax.com.

1 yorum:

didem dedi ki...

Sevgili Halacigim,
Tekar yeni isinde basarilar diliyorum. Ilk basladiginda Tr'deki yakin arkadas cevreme haberdar etmistim. Yine de gayrimenkul ile ilgili herhangi bir talep veya soru oldugunda sana yonlendirecegim. Basarilar ve bol satislar diliyorum. Yegenin Dido